Durumunuzu Seçiniz.
Bebeklerde Gaz problemi tüm anne babaların istisnasız yaşadığı bir durumdur. Bebeğin gelişmekte olan sindirim sistemi normalden daha fazla gaz üretebilir ve bununla nasıl başa çıkacağını bilemeyen bebek ağlayarak bir çözüm bulmaya çalışırken ebeveynlerini bazen içinden çıılmaz bir üzüntüde bırakabilir. ta
Yeni anne babaların korkulu rüyalarından bir taneside bebeklerinin ateşlenmesidir. Böyle bir durumda yapmanız gerekenler hakkında bilgi edinmek için bu videomuzu izleyebilirsiniz.
Bebeklerin en zorlu dönemlerinden birisi olan diş çıkarma evreleri hakkında merak ettikleriniz hakkında detaylı bilgilere bu videomuzdan ulaşabilirsiniz.
Bebekler doğumdan veya kendi sağlık durumlarından kaynaklanan sebeplerden dolayı doğduktan sonra yoğun bakıma alınabilirler. Bunların detaylı açıklamalarını bu videomuzda bulabilirsiniz.
Bebekleri leyleklerin getirdiğine dair anlatılan hikayenin bir animasyon film şirketi tarafından canlındırılan eğlenceli tanıtım filmi sizi çok eğlendirecek.
Yeni annelerin en çok korktuğu konulardan birisi olan Yeni Doğan Bebek Nasıl banyo yaptırılır merak ediyorsanız bu videoyu izlemenizi tavsiye ediyoruz.    
Sağlık Hamilelik / Gebelik
    Sosyal Ağlar
  • Bizi Google+'da bulun
Leyleklergetirdi.com içeriği bilgi nitelikli olup bir sağlık uzmanı tarafından yapılan teşhis ve tedavi yerine geçmez.
©2010- 2019 Leyleklergetirdi.com Tüm Hakları Saklıdır.

Yeni Mesaj
Alıcı:
Konu:
Mesaj:
 
Sil Onay
dd
  
Sil Onay
dd