Durumunuzu Seçiniz.
>

Gebeliğinizin 23. Haftasındasınız ve bu güne kadar bebeğinizin hareketlerini hissedemediyseniz bundan sonra kesinlikle hissetmeye başlayacaksınız. Bebeğin gözleri artık tamamen şekillenmiş ve minik diş tomurcukları beligin şekilde ultrason ile görülebilmektedir. Vücutta yağ gelişimi henüz tamamlanmadığından bebeğiniz size biraz zayıf gözüküyor olabilir ama normal bir durumdur.

Hala kendinizi çok duygusal hissedip en ufak bir şeyde bile ağlamak istiyor olabilirsiniz bu hamilelik için gayet normal bir durumdur. Sevdiğiniz bir arkadaşınız veya eşiniz ile konuşmak ve duygularınızı paylaşmak size iyi gelecektir. Bebeğinizin eşyalarını ve varsa odasını düzenleyerek vakit geçirmek te size bu konuda yardımcı olacaktır.

Bebek bezleri konusunda düşünmeye başlamak için doğru zaman şimdi olabilir. Tek seferlik mi yoksa yeniden kullanılabilen bezlerimi kullanmak istediğinize karar vermek ve bütçenizi ileride çok etkilememesi için şimdiden azar azar almaya başlamanız faydalı olabilir. Bu dönemlerde 3D ve 4D ultrason çektirmek bebeği çok daha detaylı görmenizi ve daha iyi fikir edinmenizi sağlayacaktır. Ama fiyatlarının normal ultrasondan yüksek olduğunu ve bebeğin uygun pozisyonda olmadığı tekdirde istediğiniz sonucu alamayacağını unutmayın.

İsterseniz Siz de Bu Makalemize Puan Verebilirsiniz.

Puan: 62/100 (227 Oy verildi)

En Çok Arananlar:
Yazar: Leylekler Getirdi
Google
Üye Giriş Paneli
Kullanıcı adı : Oturumumu sürekli açık tut
Şifre :
     
 
Mail ile paylaş

 

Hafta Hafta Gebelik
Kategorisindeki Diğer Konular
  • Yorumlar
  • Benzer konular
Sağlık Hamilelik / Gebelik
    Sosyal Ağlar
  • Bizi Google+'da bulun
Leyleklergetirdi.com içeriği bilgi nitelikli olup bir sağlık uzmanı tarafından yapılan teşhis ve tedavi yerine geçmez.
©2010- 2019 Leyleklergetirdi.com Tüm Hakları Saklıdır.

Yeni Mesaj
Alıcı:
Konu:
Mesaj:
 
Sil Onay
dd
  
Sil Onay
dd