Durumunuzu Seçiniz.
2D Ultrasaon bebeğin sadece anne karnındaki gölgemsi görüntüsünü renksiz olarak gösteren ultrason teknolojisidir. 3D Ultrason ise bu görünümü renkli ve tüm detayları görebilecek şekilde 3 boyutlu hale getirerek görmenizi sağlar. 4D Ultrasonun 3D Ultrasondan farkı görüntüyü hem renkli, hem detaylı he
Bir çok anne ve babanın aklına takılan ultrason çektirmek bebek ve anneye zarar verir mi? sorusuna bu videomuzda yanıt bulabilirsiniz.
Hamielik sırasında yapılan NST nin amacı rahimde gerçekleşen kasılmaları ölçmektir. bu testten alınan sonuçlar neticesinde bir erken doğum durumu gerçekleşip gerçekleşmeyeceği belirlenmeye çalışılır. Bu videomuzda test hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Hamileliğin ilerleyen dönemlerinde anne adaylarının en çok şikayet ettikleri şeylerden bir taneside nefes almakta zorlanma ve düzgün nefes alamamaktır. bu döenmde yapılacak doğru nefes alma egzersizleri doğum zamanı da size yardımcı olacaktır. Bu videomuzda bu konu  ile ilgili bazı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Hamilelik sırasında bebeğinizin sağlık ve gelişme durumunun kontrolünü yapabileceğiniz bu testler bebek'te anne karnında iken oluşabilecek durumlara karşı sizi önceden bilgilendirmeye yarar. Bu videomuzdan bu konuhakkında bilgiler edinebilirsiniz.
Anne adaylarının bir çoğunun doğumdan korktukları için bir kurtuluş gibi gördükleri sezaryen yöntemi ile doğum yapmak gerçekten zararlı mı? Normal doğumun sezaryen ile doğuma karşı olan avantajları ve bebeğin sağlığı bakımından hangisi daha iyidir? Sorularının cevaplarını bulabileceğiniz bir video
Hamilelikte cinsellik bebek bekleyen çiftlerin genellikle kafasında bir soru işareti olarak kalmış ve bebeğe zarar verebilme endişesi ile gebelik boyunca çiftlerin büyük kısmı ya cinsel birliktelik yaşamıyor yada çok sınırlı birliktelikler yaşamaktadırlar. Bu videonun aklınıza takılan sorulara yanıt bulmanıza yardımcı olacağını u
Hamileliğin ilerleyen zamanlarında anne adyalarının en büyük dertlerinden bir tanesi de geceleri rahat uyuyamamaktır. Doğru yatma pozisyonu hakkında halk arasında yanlış bilinen şeyler ve herkesin tavsiyelerde bulunması da bazen bu sorunu daha fazla artırmaktadır. Bu videoda sizlere doğru bilgiler verebileceğimizi umuyoruz. İyi seyirler.
Sağlık Hamilelik / Gebelik
    Sosyal Ağlar
  • Bizi Google+'da bulun
Leyleklergetirdi.com içeriği bilgi nitelikli olup bir sağlık uzmanı tarafından yapılan teşhis ve tedavi yerine geçmez.
©2010- 2019 Leyleklergetirdi.com Tüm Hakları Saklıdır.

Yeni Mesaj
Alıcı:
Konu:
Mesaj:
 
Sil Onay
dd
  
Sil Onay
dd